دو روز پس از هدایت Green Bay Packers به مسابقات قهرمانی حماسه سوپر کاسه ، AJ هاوک روی میز اتاق عمل دراز کشید ، زیرا پزشکان در ترمیم رباط های پاره شده و تثبیت مفصل ، سنجاقک ها را به مچ دست خود وارد کردند . این طور نیست که قهرمانان سوپر بول به طور معمول پیروزی خود را جشن می گیرند ، اما AJ به سختی معمولی است.

AJ در حین عملکرد ایستاده خود در بازی قهرمانی ، به مچ دست خود آسیب نرساند. در ماه اکتبر ، رباط ها از بین رفتند ، هنگامی که بیش از 300 پوند لباس زیر زننده مخالف NFL روی او قرار گرفت ، مچ دست خود را در این روند گرفتار کرد. درست است ، قلب و روح دفاع Packers در بیشتر فصل های معمولی ، پلی آف و Super Bowl با مچ دست خیلی آسیب دیده بازی می کرد و هیچ کس سرنخ خاصی ندارد. یک بازیگر سبک وزن تنها نشانه آسیب دیدگی بود که AJ بی سر و صدا هر یکشنبه می جنگید. هواداران و رسانه ها از این که وی صدمه دیده بود ، بی خبر بودند. تا به امروز ، AJ نمایش مانندی از سختی خود را نشان می دهد. او می گوید: "این فقط بخشی از بازی است."

اگرچه آسیب دیدگی و بازیگران باعث شد تا تعداد کمی از رهگیریهای احتمالی از طریق AJ بپیچند ، اما پشتیبان پرانرژی ، حاشیه میدان را تا حاشیه پوشانده بود و در طول فصل 111 ضربات و سه ضربه به دست آورد. جی جی با شوخی می گوید: "بله ، من پارسال آسیب مچ دست داشتم." "من اوایل سال بعضی چیزها را در آنجا پاره کردم ، اما می دانستم که می توانم از طریق آن بازی کنم ، زیرا من هنوز هم قادر به دویدن هستم. اگر نمی توانید دویدید ، نمی توانید بازی کنید. من فقط عادت کردم که با آی تی."

مدت کمی بعد از عمل جراحی ، AJ تقریباً بلافاصله پس از قرار دادن پین ها به خانه تمرین خود ، آموزش ورزشی D1 در کلمبوس ، اوهایو بازگشت. هنگامی که او با مچ دست خود را نشان داد که هنوز هم بازیگری پس از عمل را انجام می داد ، مایک دورانت ، مدیر آموزش در D1 ، شوکه شد. او می گوید: "حتی ما نمی دانستیم كه AJ در طول فصل صدمه دیده است." "پس از آن پسر درست بعد از عمل جراحی ظاهر شد و آماده تمرین است. او در این دوره از تمرین یک تمرین یک نفره را از دست نداد."

برای کار در اطراف مچ دست ، Durant و AJ یک بند مخصوص ساخته شده بودند که بازوی AJ را به ماشینهای با وزن های مختلف و سایر حالت های مقاومت وصل می کند بدون اینکه هیچ گونه فشار روحی روی مفصل ترمیم شده جراحی ایجاد کند. خط مشی 250 پوندی فصل گذشته خود را بند بند به ذوب آهن گذراند و او هر دقیقه از آن را دوست داشت.

دورانت می گوید: "AJ سخت ترین و قدیمی ترین پسر مدرسه ای است که من ملاقات کرده ام." وی گفت: "این مرد به دلیل آسیب دیدگی بازی خواهد کرد و تمرین خواهد کرد. شما باید او را از زمین خارج کنید تا او را از یک بازی خارج کنید. وقتی درست بعد از عمل در اینجا تمرین می کرد ، هرگز شکایت نکرد و یا گفت که نمی تواند کاری انجام دهد. من مجبور شدم به صورت او نگاه کنم تا متوجه شوم که درد دارد. اینگونه می دانستم که کی باید چیزی را خاموش کند. "

دنیای لاغری

مسابقات قهرمانی حماسه سوپر کاسه

بازی ,تمرین ,آسیب ,گوید ,جراحی ,دیدگی ,آسیب دیدگی ,صدمه دیده ,خارج کنید ,سوپر کاسه ,قهرمانی حماسه ,مسابقات قهرمانی حماسه
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها